I've got no bloody idea, what I am doing...

1. října 2014 v 21:23 | Michi |  Co už se jinam nevešlo
Nadpis asi mluví za vše... Naše učitelka na figurální kresbu je stále nemocná, takže jsme místo toho měli prostorovou tvorbu, což jsem ze začátku považovala za synonymum pro figurálku, protože jsme v podstatě dělali to samé, ale ta pravá sranda začala teprve dneska. Ano, přišla hlína. Předmět našeho zájmu představovala paprika, kterou jsme dostali do dvojic (doneslo se ke mně, že druhá skupina jednu rozpíchala na malé kousky a druhou obalila v hlíně a vydávala ji za hotové dílo)... Nic lepšího jsme dostat opravdu nemohli, všechna čest paní učitelko. Nejdřív jsme si ji měli nakreslit, což sice dopadlo v mém případě divně, protože na stínování jsem naprosté střevo, ale nakonec to je docela publikovatelné, aspoň doufám... A pak ta lepší část: Modelování... V životě jsem nic, kromě trapného hrníčku na základce, nemodelovala (a taky jsem byla důrazně upozorněna, že keramika a modelování je něco jiného, takže na to bacha, páni a dámové), takže mé výkony asi nebudou v tomhle nijak slavné, ale brala jsem to stylem:
Takže, dopadlo to jak to dopadlo, tady je výsledek (to modelování ještě není hotové, takže to stále vypadá dost divně, ale snad to nějak vyladím :D):

Tímto se loučím a další příspěvky budou asi přibývat až příští týden, protože kromě sáhodlouhých stížností na české dráhy, nebo spoustu #no homo fotek pánského osazenstva naší třídy nic moc v rukávu nemám :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama