Patlalové na druhou

3. října 2014 v 22:26 | Michi |  Stories from my life
Chjo, zjistila jsem, že už jsem i líná zakládat nové rubriky. Jsem na sebe patřičně hrdá ._.
Mno, plánovala jsem sem hodit nějakou fakt ultra krutopřísně zábavnou historku ze života člověka, co prakticky žije ve vlaku, ale buď je toho moc a pro nezasvěcené lidi je to jen snůška blbostí nebo je toho málo a zapomněla jsem na to, takže nothing to do here ._. Ale abych shrnula pátek: 1. hodina - Dějiny výtvarného umění, mám 2/3, protože mám hlavu jako cedník a pamatuju si každou málou blbovinku o pravěkým způsobu dělání keramiky, ale letopočet si do hlavy nenarvu ani kdybych chtěla ._. Dál se pokračovalo češtinou, tam jsme psali test, který když budu mít štěstí, tak dopadne na dvojku, pak už jsme jen celou hodinu psali a psali ._. (taky je možné, že jsou ty dvě hodiny prohozené, ale z hlavy opravdu nevím ._.) A pak třešnička na dortu: Informatika... 4 hodiny ._. Nebýt toho, že mě jistá inkriminovaná osoba neustále děsí tím, že najednou přijde a rýpne mě do žeber, tak se tam opravdu unudím k smrti. Psaní zápisků do e-mailu střídám s neustálým reblogování fotek z tumblr (nově založený, protože když jsem zakládala předchozí dva, moc jsem se nezajímala o to, jestli se mi někdo při prohlížení mých odběrů bude koukat přes rameno a podle toho ta zeď taky vypadá, if you know what i mean ._.") a neustálým posloucháním toho, jak učitel stírá mé dvě spolužačky, což je nehorázně vtipné a je jedno, kolikrát udělá jednu a tu samou narážku.
Mno a tady je 1. fotka mého "pracoviště" ve výtvarce, nic okouzlujícího, je tam finální verze papriky, nedokončená figurka, obě dvě předlohy, patlátko (uživané minimálně, spíš na podstavec) a protože jsem hipster, tak na poslouchání písniček nemám mp3jku, já mám PSPčko páni a dámové :D (ani na tom nehraju hry, mám tam jen obrázky a písničky :D).

Dále je tu finální paprika a nedokončená figurka (dokončena už nebude, jen jsem tím zabíjela čas):

Tolik k patlání :D Menší zajímavost: Jsme první třída Médií, která má tenhle předmět, takže nemáme ani žádné vzory předchozích žáků, takže dá se říct, že našimi výtvory tvoříme budoucnost oboru, když to zveličím :DD Mno, tolik k patlání, zítra přibude něco z domácí tvorby, chytla mě tvořivá nálada :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama