Ubisoft, do you really have to?

21. října 2014 v 23:00 | Michi |  Co už se jinam nevešlo
Článek místy obsahuje hatování velké herní firmy, pokud jste fandové, radši nečtěte.

Assassin's creed sérii miluju (já vím, člověk, co má nahráno z toho tak málo má co říkat, ale to stranou, za fandu se považuju) a abych řekla pravdu pomyslnné "ždímání" značky mě vůbec neštve, i Liberation jsem skousla celkem dobře a to to mělo hodně hejtů, takže okay, oznámení dalších dvou titulů z tohoto světa? Proč ne. Ale vemme to popořadě.
Jako první bylo oznámeno Unity, o tom si jsem jistá, že slyšeli všichni a co si budeme vykládat, prolézání Paříže za Francouzské revoluce a k tomu 1:1 měřítku (co aspoň slibovali), to je pořádné lákadlo. Lidé spustili děsný poplach kolem toho, že Unity nemá ženský charakter, za který je možné hrát... Ano, ve všech MMO si dávám jako postavy ženy, ale to spíš kvůli tomu, že ty mužské postavy tam jsou žalostně špatně zpracované a opravdu nejsem tak velká feministka, abych se zařekla, že prostě Unity ne, Unity upírá práva ženám být ve hrách *slow clapping* Já nevím, mě tohle nijak zvlášť neštve, ostatně nevím, proč si ženské publikum stěžuje, když na té obrazovce bude i bez toho na co koukat -_- Ubisoft si to prý chtěl vyžehlit uveřejněním jedné z hlavních postav Elisy. NEvím už, jak na tohle fandom reagoval, ale asi to nebylo až tak zlé, když se odevšad nevalila další kritika... O Elise toho popravdě moc nevím, ale vím, že v příběhovém traileru se mi líbila a concept art s ní taky nevypadá špatně:
Jako další titul, aby PCčkáři a Konzolisti se staršími stroji nebrečeli v koutě, byl oznámen Rougue, tedy jeden jediný titul, kdy budou asasíni postaveni do role těch špatných a hlavním hrdinou bude templář... Upřímně, tohle jsem neplánovala hrát, jsem děsný typ fandy, takže jsem měla podezření, že kvůli své zaryté nenávisti k templářům si tu hru ani neužiju, ale zvědavosti jsem se jednoduše neubránila. Hlavním hrdinou tu bude Shane, který se chce pomstít asasínům za nějakou zradu, za jakou, to jsem do hloubky nestudovala... Opět by se tu měly objevovat prvky lodí, což (pochopitelně) vzbudilo vlnu v tom, že to bude jen předělané black flag, ale páni a dámové, tohle je templář, ne pirát ._. Mechanismy stejné budou, pochopitelně, ale nemuselo by to být tak děsné... Ostatně jaké v tom chcete inovace? Já mám upřímně lodí plné zuby, protože Black Flag mě už s tím naprosto štve (ano, nejde mi to, proto nadávám), ale někdy později bych si to snad i zahrála...

A jako poslední, o kterém jsem se doslechla (DLC na Unity nepočítám, DLCčka stejně většinou jen plánuju, že pořídím, ale v životě jsem to neudělala... A mobilního asasína taky přeskočím, protože můj mobil je rád, že rozjede subway surf a tohle ani nevypadá moc worthy) je Assassin's creed Chronicles: China, tedy největší zklamání, co mě tenhle rok čekalo. Ano, mám děsnou závislost na obecně azijské kultuře, takže fakt, že Na čínu se zmohli jen s tzv. 2,5d plošinovkou mě jako jediné "ždímání" značky naštval. Jako plnohodnotný díl, nebo třeba jen podobná **** jako Liberation by mi byla milejší, než tohle... A ano, z té hry toho moc ještě ukázáno nebylo, ale ani Čínské téma není dost na to, aby mě to utáhlo na 2,5d plošinovku s asasínkou... Ale nakreslím si ji, obrázky má pěkné.... (jup, budu vás s tím otravovat, protože prostě emoční propad mezi zjištěním, že asasíni se konečně přesouvají na mou oblíbenou část mapy a zjištěním, že je to jen plošinovka se nedá porovnat ani s pádem mého oblíbeného koláče na zem...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama