Zabijte výtvarníka: zn. spěchá

24. ledna 2015 v 12:47 | Michi |  Stories from my life
Moc se omlouvám, že mi to tu teď tak stojí, ale jsem neskutečně líná a to je ten hlavní problém... Za ten dlouhý úsek se toho událo hodně, začala bych asi soubornými zkouškami:
To je tak nějak shrnutí toho, jak to vypadalo. Abych shrnula, co jsou souborky: Jsou to jakoby pololetní písemky, jen to má děsívější název a děsivější průběh. Ta vtipná část nastává, že někdy se v daný den píšou jen souborky, takže někdo má třeba i jen 2 hodiny a pak si s klidem v duši může jít domů. To se mi například stalo, když jsem psala dějepis, přispala jsem si o úctyhodných 15 minut (Praise the sun...), napsala si dějepis (což byla hardcore tipovačka, když bylo v zadání seřadit bitvy podle doby, kdy se odehrály...) a jela domů. Což mi připomnělo, vlastně to bylo po hodně dlouhý době, co jsem šla ze školy a svítilo slunce O.o Mohu vám tedy s čistým svědomím oznámit, že nepropadám a když meitím neumřu na lennost dojít si i pro jídlo, tak tenhle blog bude pokračovat, jen jaksi bude hardcore se přemluvit něco napsat ^^"
Pak je tu jeden velmi potěšující technický detail: Ukázalo se, že na internetu budeme mít portfolia, která se budou fotit ve škole zrcadlovkou, takže bych už to nemusela fotit jak ten šulin přes mobil s minimální kvalitou foťáku a mohla bych to stahovat odtamtud, otázkou zůstává, jaký časový rozestup bude mít umístění do portfolia, o čemž já nevím vůbec nic, zatím byly i takový technický problémy, že tam ty obrázky nešly dát vůbec, nice. To vše za astistence velmi milého a ochotného pana učitele (čtěte v silné ironii). Postupem času sem i naházím to, co se mezitím nahromadilo, ne že by toho bylo nějak moc, ale dva tři články to dohromady dá ^^"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama